facebook twitter Google Plus
Asla Vazgeçmem 48. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Asla Vazgeçmem 48. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Asla Vazgeçmem 48. bölümü ile 28 nisan 2016 perşembe akşamı show tv ekranlarında. iclal ve Nur'un yaşadığı zor durumdan kurtulmasıyla herkes rahatlamıştır. Fırat İclal'e duyduğu büyük aşkı Yiğit'e itiraf eder. Yiğit duydukları karşısında öfkelenir ve Fırat'ı hayatlarından çıkaracaktır. Fakat Fırat'ın gösterdiği büyük tepki Nur'u rahatsız edecek ve aralarında sıkıntıya yol açacaktır. İclal önce Fırat'ın ilgisinden haberi olmadığı konusunda Yiğit'i ikna eder daha sonra Nur ile aralarındaki sürtüşmeden kendine pay çıkartmaya çalışır.
Asla Vazgeçmem dizisi her Perşembe - 20.00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Asla Vazgeçmem 48. bölüm 2. fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Asla Vazgeçmem dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Asla Vazgeçmem 48. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

Asla vazgecmemi ne olur bitirmeyi çünkü çok seviyorum


Anahtar kelimeler: Asla Vazgeçmem 48. bölümde neler olacak, Asla Vazgeçmem 48. bölüm ne zaman, Asla Vazgeçmem 48. bölüm fragmanı izle, asla vazgeçmem yeni sezon özeti, Asla Vazgeçmem 48. bölüm özeti, asla vazgeçmem yeni sezonda neler olacak, asla vazgeçmem yeni sezon ne zaman, Asla Vazgeçmem 48. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Asla Vazgeçmem 48. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Asla Vazgeçmem 48. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Asla Vazgeçmem 48. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Asla Vazgeçmem 48. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Asla Vazgeçmem 48. Bölüm 2. Fragmanı özeti