facebook twitter Google Plus
Asla Vazgeçmem 41. Bölüm Fragmanı 10 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Asla Vazgeçmem 41. Bölüm Fragmanı özeti: Asla Vazgeçmem 41. bölümü ile 10 mart 2016 perşembe akşamı show tv ekranlarında. Yıllar sonra geçmişten çıkıp gelen Fatih Yiğit Kozan'ın huzurunu bozuyor. Yiğit'in Nur'u elde edebilmesi için yeni bir rakip daha çıkıyor. Fatih'in gün geçtikçe Nur'a daha da yakın davranması Yiğit'in canını sıkıyor. Yiğit diğer yandan kız kardeşi Yağmur'u dize getirmeye çalışıyor fakat bu hiçte kolay olmuyor.
Asla Vazgeçmem dizisi her Perşembe - 20.00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Asla Vazgeçmem 41. bölüm fragmanı 10 mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Asla Vazgeçmem dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Asla Vazgeçmem 41. Bölüm Fragmanı Yorumları (3)
yorum İsimsiz

Ne mektubmus arkadas ya.mektubda mektub.fatihin nura asiq olmasini istemiyoruz.zaten fatih nurun yiyiti nasil sevdiyini biliyo yenede ortlik karismasin.

yorum İsimsiz

cok beyniyorum iyit . .

yorum İsimsiz

Aytül allah bin turlu bela versin dizinin baş belası gebermedinki kurtulmak sende bu yiğit kor olmuş hiç bir şeyi fark etmiyor hem izliyoruz hemde sınır oluyorum hazırlanmıştı gitseydi ne güzel olurdu pislik temizlenirdi gerçekten çok sınır hastası olacam


Anahtar kelimeler: Asla Vazgeçmem 41. bölümde neler olacak, Asla Vazgeçmem 41. bölüm ne zaman, Asla Vazgeçmem 41. bölüm fragmanı izle, asla vazgeçmem yeni sezon özeti, Asla Vazgeçmem 41. bölüm özeti, asla vazgeçmem yeni sezonda neler olacak, asla vazgeçmem yeni sezon ne zaman, Asla Vazgeçmem 41. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Asla Vazgeçmem 41. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Asla Vazgeçmem 41. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Asla Vazgeçmem 41. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Asla Vazgeçmem 41. Bölüm Fragmanı neler olacak, Asla Vazgeçmem 41. Bölüm Fragmanı özeti