facebook twitter Google Plus
Asla Vazgeçmem 23. Bölüm Fragmanı 29 Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Asla Vazgeçmem 23. Bölüm Fragmanı özeti: Asla Vazgeçmem 23. bölümü ile 29 ekim perşembe günü show tv ekranlarında. İclal ve Fırat'ı öpüşürken gören Nur'un elinde artık büyük bir koz vardır. Aytül'ün Nur'un garip davranmasında bir haller olduğunu görür ve İclal'i sıkıştırıp neler olduğunu öğrenir. İclal'i bu zor durumdan kurtaran yine Fırat olur. İclal öpüşmenin etkisinde kalır ve psikolojisinin düzelmesi için Yiğit onunla tatile çıkmak ister. Nur ise Yiğit'e tatile çıkmaması için karşı gelir.
Asla Vazgeçmem dizisi her Perşembe - 20.00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Asla Vazgeçmem 23. bölüm fragmanı 29 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Asla Vazgeçmem dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Asla Vazgeçmem 23. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum fadim

Ben çok beğeniyorum devam etmesini istiyorum


Anahtar kelimeler: Asla Vazgeçmem 23. bölümde neler olacak, Asla Vazgeçmem 23. bölüm ne zaman, Asla Vazgeçmem 23. bölüm fragmanı izle, asla vazgeçmem yeni sezon özeti, Asla Vazgeçmem 23. bölüm özeti, asla vazgeçmem yeni sezonda neler olacak, asla vazgeçmem yeni sezon ne zaman, Asla Vazgeçmem 23. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Asla Vazgeçmem 23. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Asla Vazgeçmem 23. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Asla Vazgeçmem 23. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Asla Vazgeçmem 23. Bölüm Fragmanı neler olacak, Asla Vazgeçmem 23. Bölüm Fragmanı özeti