facebook twitter Google Plus
Asla Vazgeçmem 21. Bölüm Fragmanı 15  Ekim
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Asla Vazgeçmem 21. Bölüm Fragmanı özeti: Asla Vazgeçmem 21. bölümü ile 15 ekim perşembe günü show tv ekranlarında. İclal'in Yiğit'ten sakladığı büyük sır ne? Tekne patlamasından şans eseri kurtulan Nur ve Yiğit henüz olayın etkisini atlatamamıştır. İclal Yiğit'in de öldüğünü düşünerek sinir krizlerine girer. İstemeyerek de olsa Aytül'e bu olayı kendinin planladığını anlatmıştır. Bu arada İclal patlamayla ilgili alakası olduğunu düşünen Nur tüm iyi niyetiyle bunu Yiğit'e anlatmak ister fakat beklenmedik bir tepki görür. İclal'in de Yiğit'in yanında olmasıyla tüm oklar Nur'a çevrilmiştir.
Asla Vazgeçmem dizisi her Perşembe - 20.00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Asla Vazgeçmem 21. bölüm fragmanı 15 ekim fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Asla Vazgeçmem dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Asla Vazgeçmem 21. Bölüm Fragmanı Yorumları (5)
yorum Secil

Nurun sesi cok koTu olmus nur 1.sezon daha iyi bir oyuncuLuk aerGiliyOrdu bu sezon cok kotu boyLe giderse dizi erken final yaparrr

yorum İsimsiz

Gerçek hayatda hep kötüler kazanıyor filmde bari birazcık adaletli olun yapmayın böyle kalem elinizde

yorum İsimsiz

Bencede cok abartiyorlar insani biktiriyorlar

yorum yok

ya bikezde diziler saçmalamasın şu nurla yiğit düzene girsin ve kavuşsun her şeyde bokunu çıkarıyosunuz izliyodum ve artık izlemiyorum saçma ve baydı tam diyoz yoluna giriyo batırıyosunuz yine.!

yorum aysel cakir

cok guzel bir bokum nur ve yiyit kovussunlar artik


Anahtar kelimeler: Asla Vazgeçmem 21. bölümde neler olacak, Asla Vazgeçmem 21. bölüm ne zaman, Asla Vazgeçmem 21. bölüm fragmanı izle, asla vazgeçmem yeni sezon özeti, Asla Vazgeçmem 21. bölüm özeti, asla vazgeçmem yeni sezonda neler olacak, asla vazgeçmem yeni sezon ne zaman, Asla Vazgeçmem 21. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Asla Vazgeçmem 21. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Asla Vazgeçmem 21. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Asla Vazgeçmem 21. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Asla Vazgeçmem 21. Bölüm Fragmanı neler olacak, Asla Vazgeçmem 21. Bölüm Fragmanı özeti