facebook twitter Google Plus
Asla Vazgeçmem 21. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Asla Vazgeçmem 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Asla Vazgeçmem 21. bölümü ile 15 ekim perşembe günü show tv ekranlarında. İclal'in Yiğit'ten sakladığı büyük sır ne? Tekne patlamasından şans eseri kurtulan Nur ve Yiğit henüz olayın etkisini atlatamamıştır. İclal Yiğit'in de öldüğünü düşünerek sinir krizlerine girer. İstemeyerek de olsa Aytül'e bu olayı kendinin planladığını anlatmıştır. Bu arada İclal patlamayla ilgili alakası olduğunu düşünen Nur tüm iyi niyetiyle bunu Yiğit'e anlatmak ister fakat beklenmedik bir tepki görür. İclal'in de Yiğit'in yanında olmasıyla tüm oklar Nur'a çevrilmiştir.
Asla Vazgeçmem dizisi her Perşembe - 20.00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Asla Vazgeçmem 21. bölüm 2. fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Asla Vazgeçmem dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Asla Vazgeçmem 21. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Asla Vazgeçmem 21. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Asla Vazgeçmem 21. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Asla Vazgeçmem 21. bölümde neler olacak, Asla Vazgeçmem 21. bölüm ne zaman, Asla Vazgeçmem 21. bölüm fragmanı izle, asla vazgeçmem yeni sezon özeti, Asla Vazgeçmem 21. bölüm özeti, asla vazgeçmem yeni sezonda neler olacak, asla vazgeçmem yeni sezon ne zaman, Asla Vazgeçmem 21. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Asla Vazgeçmem 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Asla Vazgeçmem 21. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Asla Vazgeçmem 21. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Asla Vazgeçmem 21. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Asla Vazgeçmem 21. Bölüm 2. Fragmanı özeti